Společnost ASEKOL získala mezinárodní ocenění!

2. 8. 2023

Kolektivní systém ASEKOL, lídr v oblasti zpětného odběru elektrozařízení, byl oceněn na mezinárodní úrovni od konfederace WORLDCOB! Na základě hodnocení naší kredibility, spolehlivosti a důvěryhodnosti jsme od Světové konfederace podniků – WORLDCOB získali certifikát WORLDCOB TRUST SEAL 2023!

Toto uznání je výsledkem dlouhodobých úsilí a závazku naší společnosti k nejvyšším standardům kvality, transparentnosti a odpovědného podnikání. Certifikační proces ověřování provádí specializovaný tým, který ověřuje provoz a fungování společnosti s cílem zvyšování úrovně obchodní důvěry a prosazování slušných obchodních praktik na globalizovaném trhu. “Získání certifikátu WORLDCOB TRUST SEAL je pro nás obrovským úspěchem a zároveň potvrzením naší snahy být tím nejlepším možným partnerem pro naše klienty a další spolupracující subjekty,” uvedl obchodní ředitel společnosti ASEKOL, Daniel Šafář. ”

Díky této certifikaci se stává společnost ASEKOL nedílnou součástí globální sítě důvěryhodných a respektovaných firem. Tohoto ocenění si velmi vážíme a je pro nás další motivací k neustálému progresu.