Nadstandardní výkupní ceny elektřiny pro zákazníky ASEKOLU

1. 5. 2017

Společnost NWT se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice a její filozofií je nabízet služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Důležitá je pro nás kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty.

Nyní nabízíme speciálně pro zákazníky Asekolu exkluzivní výkupní ceny elektřiny. 

Orientujeme se na výkup elektřiny z obnovitelných zdrojů malých i velkých rozměrů, stejně jako z kogeneračních jednotek.

Naše společnost zařídí nejen výkup elektřiny, ale v případě zájmu nabízíme také dodávku elektrické energie a plynu do Vaší domácnosti nebo firmy za ty nejlepší ceny na trhu.

V případě zájmu Vám rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku (u nás můžete prodávat přebytky až za 500 Kč/MWh). Veškerou administrativu spojenou se změnou dodavatele připravíme za Vás, stejně jako vystavování faktur za dodané přebytky.

Nabízíme smlouvy na dobu určitou i neurčitou. Horkou novinkou je možnost „předplatby“, kdy při prokázání množství dodané energie za předcházející kalendářní rok, Vám toto množství proplatíme za celé následující období.

Pokud máte zájem o bezplatnou a nezávaznou cenovou nabídku, prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle 702 195 511.