Registrace

Jak se zapojit

Kontaktní formulář

Vyplnění kontaktního formuláře

V případě zájmu o registraci baterií a akumulátorů, prosím, vyplňte následující formulář.

Registrovat

Dokumenty

Příprava, zaslání a podpis smluvních dokumentů

Na základě vyplněného registračního formuláře Vám připravíme všechny potřebné dokumenty pro registraci baterií a akumulátorů. Tyto tvoří:

  • i. Plná moc
  • ii. Příloha č. 4 – Dodatek pro volně ložené baterie – pouze pro případ, že výrobce/dovozce uvádí na trh baterie a akumulátory také samostatně
  • iii. Příloha č. 5 – Seznam obchodních značek baterií a akumulátorů

Součástí registračních dokumentů pro baterie a akumulátory jsou i Smlouva, Příloha č. 1, č. 2, a Všeobecné obchodní podmínky. Tyto jsou však pouze informativní a dovozce/výrobce je nepodepisuje a nezasílá.

Registrace u ECOBAT

Registrace u ECOBAT

Připravíme smlouvu pro zajištění plnění povinností pro baterie a akumulátory u kolektivního systému ECOBAT. Tuto smlouvu jménem klienta podepisuje zástupce ASEKOL a to na základě dodané plné moci

Registr MŽP

Zajištění registrace u MŽP společností ECOBAT

Po podpisu smlouvy a dodání všech dokumentů společnosti ECOBAT (zejména plné moci a Přílohy č. 5 – Seznamu obchodních značek baterií a akumulátorů) ta zajistí registraci výrobce/dovozce u MŽP ČR.

Osvědčení o zapojení

Osvědčení o zapojení vydané společností ECOBAT

Po podpisu smlouvy a zaevidování výrobce/dovozce do interní databáze společnosti ECOBAT je vystaveno Osvědčení, kterým se dovozce/výrobce prokazuje v případě kontroly ze strany úřadů státní správy a zároveň mu slouží jako potvrzení o zajištění legislativních povinností.

Registrace

Ve spolupráci s kolektivním systémem ASEKOL je možné plnit veškeré zákonné povinnosti týkající se vložených a přiložených přenosných baterií a akumulátorů a pro všechny skupiny elektrozařízení (1-10).

Československého exilu 2062/8, Praha 4
Telefon: +420 234 235 111
E-mail: info@asekol.cz

Ochrana osobních údajů