Archív výsledků

Výherci v soutěži Zlatá klec

5. slosovacího období:

Kraj adresa Kontaktní osoba E-mail Cena
Středočeský Mnichovo Hradiště - Hrnčířská Vít Kurka Kurka@compag.cz kamera
Jihočeský Bernartice - sběrný dvůr naproti ČOV Ing. Zdeněk Souhrada referatzp.ou@bernartice.cz flash
Jihomoravský Mikulov - Sběrné středisko odpadů, Brněnská 65 Ing. et Ing. Tomáš Hlavenka provoz@stko.cz flash
Karlovarský Šemnice - sběrný dvůr Dubina Vladimír Tůma obec@semnice.cz flash
Královéhradecký Nové Město nad Metují - Družstevní, SD Daneš Raich danes.raich@mariuspedersen.cz flash
Liberecký Semily - Jatecká Petra Vaisová vaisova@tsmsemily.cz flash
Moravskoslezský Opava - Hálkova Petr Kořistka petr.koristka@tsosro.cz flash
Olomoucký Olomouc - třída Míru (Neředín) Ing. Radim Plachý radim.plachy@tsmo.cz flash
Pardubický Chrudim - Obce Ležáků Jiří Pilař pilar@tschrudim.cz flash
Plzeňský Stod - Průmyslová Hana Votavová hana.votavova@mariuspedersen.cz flash
Praha Praha - Malešická Miloš Lamačka milos.lamacka@avecz.cz flash
Středočeský Uhlířské Janovice - 28. října Bohumil Kvasnička bkv@asa-cz.cz flash
Ústecký Jirkov - Březenec - sběrné místo Andrea Vondrášová andrea.vondrasova@mariuspedersen.cz flash
Vysočina Světlá nad Sázavou - středisko nakládání s odpady - sběrný dvůr Vladimír Šemík semik@tbs-svetla.cz flash
Zlínský Chvalčov - sběrné místo Jiřina Hurtová hurtova@obec-chvalcov.cz flash
Kraj Adresa Výherce Cena
Jihočeský Velešín - Za Humny Jiří Růžička Mobil Samsung
Jihočeský Písek, Na Pěníku Jakub Šimoník Rychlovarná konvice
Jihomoravský Strážnice, Nádražní Veronika Tlachová Rychlovarná konvice
Karlovarský Plesná - Náměstí Svobody 52, sběrný dvůr města Ing. Vladimír Mačička Rychlovarná konvice
Královéhradecký Pilníkov - Nádražní Jiří Haken Rychlovarná konvice
Liberecký Semily, Jatecká Josef Králíček Rychlovarná konvice
Moravskoslezský Šenov u Nového Jiřína - sběrné místo Petr Mašík Rychlovarná konvice
Olomoucký Jeseník - Otakara Březiny Stanislav Jati Rychlovarná konvice
Pardubický Moravany - areál S-FIRMA Andrea Duchečková Rychlovarná konvice
Plzeňský Stříbro - 5. května Renata Trávníčková Rychlovarná konvice
Praha Praha - Radotín - V Sudech Soňa Bulová Rychlovarná konvice
Středočeský Hostivice - U Sušičky Václav Vlček Rychlovarná konvice
Ústecký Ústí nad Labem - Havířská Renata Černá Rychlovarná konvice
Vysočina Velké Meziříčí - Karlov 1398/54 Ing. Blanka Kotrbová Rychlovarná konvice
Zlínský Zlín - Malenovice - Zahradní Pavel Běťák Rychlovarná konvice

4. slosovací období

(leden 2014 - duben 2014)

Vítězem hlavní ceny, kamery JVC, se stal pan Vít Kurka ze sběrného dvora v Hrnčířské (Mnichovo Hradiště).

Přehled vítězů, kteří obdrželi flashdisk.

Kraj Název SD Výherce
Jihočeský Bernartice - sběrný dvůr naproti ČOV Ing. Zdeněk Souhrada
Vysočina Světlá nad Sázavou - středisko nakládání s odpady - sběrný dvůr Vladimír Šemík
Liberecký Semily - Jatecká Petra Vaisová
Plzeňský Stod - Průmyslová Hana Votavová
Ústecký Jirkov - Březenec - sběrné místo Andrea Vondrášová
Karlovarský Šemnice - sběrný dvůr Dubina Vladimír Tůma
Královéhradecký Nové Město nad Metují - Družstevní, SD Daneš Raich
Moravskoslezský Opava - Hálkova Petr Kořistka
Praha Praha - Malešická Miloš Lamačka
Pardubický Chrudim - Obce Ležáků Jiří Pilař
Jihomoravský Mikulov - Sběrné středisko odpadů, Brněnská 65 Ing. et Ing. Tomáš Hlavenka
Zlínský Chvalčov - sběrné místo Jiřina Hurtová
Středočeský Uhlířské Janovice - 28. října Bohumil Kvasnička
Olomoucký Olomouc - třída Míru (Neředín) Ing. Radim Plachý

3. slosovací období

(březen 2013 - červen 2013)

Vítězem hlavní ceny, mobilního telefonu Samsung (GT S6500 Galaxy mini Black), se stal pan Jiří Němec ze sběrného dvoru Pražská v Letovicích (Jihomoravský kraj).

Přehled vítězů, kteří obdrželi rychlovarnou konvici Philips.

Kraj Obec Název SD Výherce
Pardubický Sloupnice Sloupnice - sběrný dvůr Josef Gestinger
Středočeský Beroun Beroun - Viničná Marek Lampert
Královéhradecký Dobruška Dobruška - areál Skládky Křovice Daneš Raich
Vysočina Humpolec Humpolec - Brunka Zdeněk Trnka
Jihomoravský Hustopeče Hustopeče - Nádražní Ivan Chrastina
Jihočeský Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Ruských legií 73/III Hana Hummelová
Moravskoslezský Kopřivnice Kopřivnice - Panská Lucie Kubalcová
Ústecký Lovosice Lovosice - Prosmycká 88/2 Veronika Pajerová
Karlovarský Luby Luby u Chebu - Masarykova Martin Lukeš
Liberecký Nový Bor Nový Bor - Wolkerova Petr Škop
Praha Praha Praha - Pod Šancemi Jiří Jansa
Plzeňský Rokycany Rokycany - Němčičky Libor Maštálka
Olomouc Šumperk Šumperk - Příčná 23 Eduard Ptáček
Zlínský Zlín Zlín - Louky - sběrné místo, Záhumení Pavel Běťá

Přehled vítězů, kteří obdrželi meteostanici Oregon.

Kraj Obec Název SD Výherce
Středočeský Benešov Benešov - Na Spořilově FrantišekKlokočník 
Karlovarský Karlovy Vary Karlovy Vary - Jáchymovská - Nad Horním nádražím Josef Cais
Pardubický Moravská Třebová Moravská Třebová - Zahradnická Josef Dvořák 
Moravskoslezský Ostrava Ostrava - Frýdecká 680, sběrný dvůr OZO Josef Marťan
Jihočeský Písek Písek - Hradiště, Ouzká Jakub Šimoník 
Plzeňský Plzeň Plzeň 4 - Jateční Václav Hynek
Praha Praha Praha - Generála Šišky Jaroslav Roub
Královéhradecký Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou - sběrné místo Oldřich Müller
Olomouc Šternberk Šternberk - Uničovská Petr Zajíc
Vysočina Třebíč Třebíč - Hrotovická 177 Jan Fikrle
Zlínský Uherské Hradiště Uherské Hradiště - Průmyslová Pavel Michalčík 
Ústecký Ústí nad Labem Ústí nad Labem - Křižíkova Roman Guttner
Jihomoravský Znojmo Znojmo - Dobšická 3339/10a Tomáš Navrátil
Liberecký Železný Brod Železný Brod - Příkrá Miloš Pala

2. slosovací období

(listopad 2012 - únor 2013)

Vítězem hlavní ceny, fotoaparátu Nikon Coolpix L810, se stal pan Petr Sedláček ze sběrného dvoru Praha-Jinonice - Puchmajerova provozovatele Pražské služby a.s.

Přehled vítězů, kteří obdrželi rychlovarnou konvici Tefal.

Kraj Obec Název SD Provozovatel Výherce
Praha Praha Praha - Perucká Komwag Luděk Prchal
Jihočeský Opařany Opařany - sběrný dvůr RUMPOLD - Provozovna Tábor Eva Nováková
Jihomoravský Kunštát Kunštát - sběrný dvůr odpadů Kunštát Stanislav Cveček
Karlovarský Nejdek Nejdek - Závodu míru AVE CZ - Provozovna Nejdek Zdeňka Prokopová
Královéhradecký Náchod Náchod - Bílkova TS Náchod Zdeněk Macek
Liberecký Jablonec n/Nisou Jablonec n/Nisou - Smetanova Severočeské komunální služby Jan Skácelík 
Moravskoslezský Závišice Závišice - sběrné místo Závišice Zdeněk Vajda
Olomoucký Tovačov Tovačov - Cimburkova, sběrné místo Tovačov Marek Svoboda
Pardubický Svitavy Svitavy - Olomoucká LIKO Svitavy Václav Zerzánek
Plzeňský Plzeň Plzeň 2 - Koterovská Západočeské komunální služby Radek Šimice
Středočeský Řitka Řitka - sběrný dvůr Řitka Antonín Dvořák 
Ústecký Varnsdorf Varnsdorf - Svatopluka Čecha EKO Servis Varnsdorf Miroslav Pražák 
Vysočina Telč Telč - Za Stínadly .A.S.A. Dačice Karel Marek
Zlínský Uherský Brod Uherský Brod - Vazová Uherský Brod Ing. František Kopeček

Přehled vítězů, kteří obdrželi Teplomet DeLonghi.

Kraj Obec Název SD Provozovatel Výherce
Praha Praha Praha - Chvalkovická Praha 20 Jaroslav Píša 
Jihočeský české Budějovice české Budějovice - Dolní .A.S.A. české Budějovice Zdeněk Medula
Jihomoravský Kyjov Kyjov - Havlíčkova EKOR Kyjov Antonín Červínek
Karlovarský Cheb Cheb - Karlova PH KOVO - Recycling Cheb Jan Peroutka
Královéhradecký Hořice Hořice - Čelakovského TS Hořice Václav Rychtera
Liberecký Lomnice n/Popelkou Lomnice n/Popelkou - Kampelíkova, SD TSM Lomnice nad Popelkou Martin Páv 
Moravskoslezský Karviná Karviná - Bohumínská TS Karviná Ing. Martina Mnichová
Olomoucký Olomouc Olomouc - Chelčického TSM Olomouce Bc. Pavel Musil
Pardubický Letohrad Letohrad - SD I., Orlice Komunální služby Jan Janoušek
Plzeňský Chotěšov Chotěšov - Dobřanská Západočeské komunální služby Bohumil Heřman
Středočeský Kladno Kladno-Libušín - bývalá skládka TKO Libušín MPS Kladno   Michal Černý
Ústecký Česká Kamenice Česká Kamenice - Dolní AVE CZ - Provozovna Česká Lípa Markéta Zubalíková
Vysočina Polná Polná - Na Lázni EKO-KOBA Ladislav Kourek
Československého exilu 2062/8, Praha 4
Telefon: +420 234 235 111
E-mail: info@asekol.cz

Ochrana osobních údajů