Zážitkový víkend 2017 je otevřený všem!

30. 8. 2017

Handikepovaní a zdraví v jednom týmu? To je přesně to, co nám dává smysl. Proto se rádi účastníme akcí jako je nonstop cyklomaraton nebo zážitkový víkend, abychom pomohli prolomit ledy mezi oběma skupinami!

Na začátku srpna se přes 30 týmů cyklistů potilo na rozpálených silnicích, aby projelo všech 26 průjezdních míst, kterými byly v rámci letošního nonstop cyklomaratonu barokní památky České republiky. Náš tým bojoval společně s horolezcem Radkem Jarošem a Zdeňkem Šafránkem, mistrem ČR v paraboxu a členem národního olympijského týmu ve sledge hokeji, a i přes velkou únavu a tropické teploty jsme dokázali vyhrát časovku v Drážďanech a získat tak parádní modrý dres. Vyhlášení proběhlo v sobotu 5. srpna na Kampě, kde na všechny účastníky i fanoušky čekal zábavný program i koncert hudebních kapel. Za organizací závodu stojí stejně jako v minulých ročnících Cesta za snem, která na září pořádá další akci a tou je zážitkový víkend V Poslově Mlýně v Doksech u Máchova jezera. Jednotlivé týmy z cyklomaratonu jedou i se svými patrony, pro které srpnový závod jely. Těšit se mohou na různé atrakce – elektrokola, rafty, paintball, extreme archery, paddle boardy, střelnice, čtyřkolky, minitanky, segweye, Swin Car, bojovky, worshopy, přednášky i živou kapelu. I náš tým se určitě bude snažit všechno vyzkoušet, ale zaručeně někoho z nás potkáte u atrakce házení mobilem do červené popelnice. Už teď se těšíme na víkend plný zábavy, který se letos koná 22. – 24. září.