Za starý telefon odměna Získejte slevovou poukázku…

21. 3. 2016

Přemýšlíte ekologicky a je vám líto vyhodit starý telefon jen tak do popelnice? Nyní máte možnost zachovat se správně k přírodě, pomoci potřebným a navíc získat slevové poukázky do jednotlivých prodejen v OC Park Hostivař. Obchodní centrum se totiž nově zapojilo do našeho projektu Věnuj mobil.

Hlavně Pražáci mají možnost vyměnit svůj starý a nefukční telefon v MOBILOMATU v OC Park Hostivař za jednu z nabízených slevových poukázek do prodejen Albert, Klier, Starožitnictví, Cukrárna BANY, Marionnaud, Kulíškov, Filium, Saunia, nebo přispět neziskové organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI.

Pomoc Honzovi na pomůcky ke studiu

A to na konkrétní přání 16-ti letého Honzovi z dětského domova Dolní Čermná, který si přeje pracovní pomůcky ke studiu. Organizace navíc získá za každý stý vhozený telefon jeden nový. Nezisková organizace Dejme dětem šanci poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů na území celé ČR.  Usnadňuje jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. OC Park Hostivař věnuje nadaci Dejme dětem šanci za každý vhozený mobilní telefon sto korun na splnění přání.

Mobilomat zde bude k dispozici od 14. března do 31. srpna tohoto roku. Tak nám pomozte šířit informaci dál. Protože pomůžete nejen Honzovi, ale také k lepšímu životnímu prostředí. Věděli jste, že doma ležící starý mobil obsahuje nebezpečné toxické látky? Tak čtěte….