Za starý mobil do kina! Nadělujeme lístky na předpremiéru pohádky Anděl Páně 2

24. 11. 2016

Přijďte tuto neděli do kina v Hostivaři, vezměte s sebou starý mobil. Prvních 50, kteří odevzdají vysloužilý mobil, získá 1+1 lístek zdarma.

Ani další, kteří odevzdají starý telefon nepřijdou zkrátka, před samotným představením je čeká bohatá tombola. Na vylosovaného šťastlivce čeká značkový notebook, mobilní nabíječka na cesty nebo USB náramky.

Začátek představení je ve 12:50 v Premier Cinemas v Hostivaři (mobilní telefony lze odevzdávat na pokladnách kina od 12:00). Před představením se můžete těšit na losování tomboly o zajímavé ceny a po jeho skončení na bohatý doprovodný program v celém obchodním centru.

Pro děti je zde připraveno andělské rozsvěcení vánočního stromečku, ježíškova schránka, živý betlém nebo vánoční dílničky pro děti.

Součástí představení od 12.50 je podpora dětí z dětských domovů ve spolupráci s organizací DEJME DĚTEM ŠANCI.

Vysbírané telefony jsou určeny k ekologické recyklaci a za každých 100 ks odevzdaných telefonů věnuje společnost ASEKOL nový mobilní telefon dětem z dětských domovů!

„Díky akci MOBILOMAT, který byl umístěn v OC Park Hostivař, se v letošním roce podařilo vysbírat přes 1000 ks starých mobilů, mohli jsme tedy předat organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI 10 nových telefonů pro děti z DD,“ doplňuje Martina Martinková za ASEKOL.

Více informací na www.věnujmobil.cz nebo www.premiercinemas.cz