Věnuj mobil pro Domov seniorů Luhačovice

26. 11. 2018

Základní škola v Luhačovicích, s podporou Zlínského kraje, se rozhodla zapojit do projektu Věnuj mobil, který organizuje kolektivní systém ASEKOL. Za každý sebraný mobilní telefon půjde do Domova seniorů 25 Kč. Navíc každý, kdo donese starý telefon, bude zařazen do slosování o nový Samsung Galaxy J3!

Vážené maminky a tatínkové, milé děti,

byli bychom rádi, kdybyste se zapojili do charitativní a sběrové akce, kterou naše škola ve spolupráci se společností ASEKOL a.s. a Zlínským krajem organizuje.

Principem pomoci je sběr starých mobilních telefonů, které půjdou k ekologické likvidaci.

Za každý sebraný přístroj bude  Domovu pro seniory v Luhačovicích připsána částka 25,- Kč.

Chceme touto cestou pomoci  nejen získat další prostředky na rozšíření aktivit a vybavení domova, ale upozornit i na skutečnost, že efektivně recyklovat lze dnes vše, tedy i drobná elektrozařízení, které často končí ve směsném komunálním odpadu, tedy bez užitku buď na skládce nebo ve spalovně.

Za každý odevzdaný přístroj v rámci naší školy dostanete lístek do slosování, které proběhne  po skončení akce. Losovat budeme nový mobilní telefon SAMSUNG Galaxy J3 2017! (Tedy např. za dva staré telefony přispějete 50,- Kč Domovu pro seniory a získáte dva lístky do slosování o nový telefon.)

Děkujeme předem za Vaši vstřícnost a podporu akce !

Termín: 12.11. -10.12.2018

Základní škola Luhačovice