Roadshow Mobilcup přivítá v Edenu Vláďu Šmicra! Přijďte a hrajte třeba o dres Chelsea!

8. 8. 2014

Už tuto neděli zveme všechny fotbalové fanoušky na zápas Slavie vs. Liberec, na který můžete získat lístek zdarma jen za svůj starý mobil.

Od 18:00 na vás čekají před stadionem naše roztomilé hostesky, kamion plný moderních technologií SAMSUNG od foťáků přes tablety i nejnovější telefon Galaxy S5, úplně nový stánek ASEKOL společně s červeným kontejnerem a mnoha soutěžemi.

Za doprovodu trenéra Beránka za námi dorazí i Vláďa Šmicr, rádi se vyfotí se svými fanoušky u foto stěny a kromě úsměvů rozdají i několik podpisů. Kdo nás navštíví na stánku ASEKOL a přinese drobné elektro do červeného kontejneru získá poukázku na čepované pivo Gambrinus. Navíc po vyplnění soutěžního kvízu se zúčastní slosování o 5 l soudek piva.

Pro ty co chtějí vyhrát dres Chelsea je připravena soutěž na herní konzoli ve hře FIFA, kterou najdete u kamionu SAMSUNG.

Pro dětské i dospělé fanoušky máme připravené malířky, které vám namalují dle přání na co si vzpomenete. Fanouškům samozřejmě barvy a znak klubu Slavia dětem třeba roztomilá zvířátka.

Zábavu jsme spojili s dobrou věcí, u naší hostesky koupí náramku nadace Zelený život přispějete 30,- na pomoc azylovým domům pro matky a děti. Více informací o charitativním turnaji v malé kopané, Mobilcupu, najdete na www.mobilcup.cz

Přijďte se bavit s námi a podpořte dobrou věc! Váš ASEKOL