Řídíme to všichni na Polygonu v Mostě!

6. 4. 2018

Díky vzájemné spolupráci, se zástupci společnosti ASEKOL účastní většiny akcí, které pořádá Cesta za snem. Nejinak tomu bylo i na akci Řídíme to všichni!, která proběhla 1. 4. v Mostě. Podpořit Zdeňka Šafránka přijel Miroslav Zicháček, Manažer obchodního oddělení spoelčnosti ASEKOL.

Projekt určený primárně pro handicapované řidiče. Základem je škola bezpečné jízdy na polygonu Most. Pod dohledem zkušených instruktorů procházeli handicapovaní řidiči se svými auty kurzem zvládání krizových situací. Kromě toho měli možnost si vyzkoušet motokáry s ručním řízením, čtyřkolky, závodní simulátor, nové vozy Peugeot s úpravou na ruční řízení, elektromobily, offroad, driftování nebo taxi jízdy na závodním okruhu.

Čestným hostem byl první handicapovaný řidič, který dokončil nejtěžší rallye světa DAkar s nákladním vozem, Andorský rallye pilot na vozíku Albert Llovera z týmu Bonver Dakar Project.

A další klání, které nás čeká bude ještě náročnější! 7. – 8. 4. proběhne na Václavském náměstí v Praze 24-hodinový marathon! Přijďte nás podpořit! Více informací je k dispozici  na www.cestazasnem.cz.