Přijďte nás navštívit na veletrh FOR ARCH Praha 2018

Přijďte nás navštívit na veletrh FOR ARCH Praha 2018

17. 8. 2018

ASEKOL bude mít letos zastoupení na veletrhu FOR ARCH Praha 2018. Přineste k našemu stánku vysloužilý mobilní telefon a soutěžte s námi o nový. Veletrh začíná 18. 9. 2018.

Veletrh FOR ARCH 2018 uvítá i letos spoustu vystavovatelů a my budeme mezi nimi. Odevzdejte u našeho stánku během veletrhu FOR ARCH Praha 2018 svůj vysloužilý mobilní telefon a zúčastněte se soutěže o nový.

Vyhlášení výherce proběhne 22. 9. 2018. Více informací se dozvíte u stánku ASEKOL.

FOR ARCH 2018: Ptejte se premiéra na TECHNOLOGICKÉM FÓRU!

Druhý ročník odborné konference TECHNOLOGICKÉ  FÓRUM: investice_technologie, který zahájí v úterý 18. září mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2018, přinese program nabitý odborníky i českou politickou špičkou. V úvodním diskuzním panelu v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA vystoupí předseda vlády Andrej Babiš. Spolu s ním se konference zúčastní také Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj, Václav Matyáš, prezident SPS v ČR, Jan Kroupa, generální ředitel ŘSD i vrcholní představitelé rezortů průmyslu a obchodu nebo dopravy. Jedním z klíčových témat bude otázka zlepšování podmínek pro investiční výstavbu, dojde i na konfrontaci s programovým prohlášením vlády.

V samém úvodu programu Technologického fóra zazní komentář k indexu stavební produkce, zakázek, povolení a bytové výstavby v podání Petry Cuřínové z Českého statistického úřadu, na kterou s makroekonomickou analýzou naváže hlavní ekonom České spořitelny Petr Zahradník. Nabitý program čeká účastníky i v druhé části konference. Ta bude zaměřena na téma Stavebnictví 4.0 a digitalizace odvětví. V závěru programu vystoupí Jiří Tobolík ze společnosti Siemens, který představí efektivní řízení budov a zdravé vnitřní prostředí včetně energetického managementu budov. S možností automatizace a robotizace výroby seznámí účastníky fóra Roman Blažíček ze společnosti RAKO Lasselsberger.Více informací na www.forarch-forum.cz.