Přijďte nás navštívit na veletrh FOR ARCH Praha 2018

17. 8. 2018

ASEKOL bude mít letos zastoupení na veletrhu FOR ARCH Praha 2018. Přineste k našemu stánku vysloužilý mobilní telefon a soutěžte s námi o nový. Veletrh začíná 18. 9. 2018.

Veletrh FOR ARCH 2018 uvítá i letos spoustu vystavovatelů a my budeme mezi nimi. Odevzdejte u našeho stánku během veletrhu FOR ARCH Praha 2018 svůj vysloužilý mobilní telefon a zúčastněte se soutěže o nový.

Vyhlášení výherce proběhne 22. 9. 2018. Více informací se dozvíte u stánku ASEKOL.

FOR ARCH 2018: Ptejte se premiéra na TECHNOLOGICKÉM FÓRU!

Druhý ročník odborné konference TECHNOLOGICKÉ  FÓRUM: investice_technologie, který zahájí v úterý 18. září mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2018, přinese program nabitý odborníky i českou politickou špičkou. V úvodním diskuzním panelu v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA vystoupí předseda vlády Andrej Babiš. Spolu s ním se konference zúčastní také Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj, Václav Matyáš, prezident SPS v ČR, Jan Kroupa, generální ředitel ŘSD i vrcholní představitelé rezortů průmyslu a obchodu nebo dopravy. Jedním z klíčových témat bude otázka zlepšování podmínek pro investiční výstavbu, dojde i na konfrontaci s programovým prohlášením vlády.

V samém úvodu programu Technologického fóra zazní komentář k indexu stavební produkce, zakázek, povolení a bytové výstavby v podání Petry Cuřínové z Českého statistického úřadu, na kterou s makroekonomickou analýzou naváže hlavní ekonom České spořitelny Petr Zahradník. Nabitý program čeká účastníky i v druhé části konference. Ta bude zaměřena na téma Stavebnictví 4.0 a digitalizace odvětví. V závěru programu vystoupí Jiří Tobolík ze společnosti Siemens, který představí efektivní řízení budov a zdravé vnitřní prostředí včetně energetického managementu budov. S možností automatizace a robotizace výroby seznámí účastníky fóra Roman Blažíček ze společnosti RAKO Lasselsberger.Více informací na www.forarch-forum.cz.