Pivo za drobné elektro? Přijďte a naplňte červený kontejner na Roadshow Mobilcup!

28. 7. 2014

V sobotu začala fotbalová Synot liga a my vyrazili na první zápas do Jablonce i s Mobilcup roadshow i s červeným kontejnerem.

Mobilcup je charitativní fotbalový turnaj, kterého se může zúčastnit každý, kdo se přihlásí a sbírá mobilní telefony. Prvních deset týmů se pak 6.9. zúčastní finálového turnaje v malé kopané a celkový vítěz si zahraje s naším hvězdným týmem pod vedením Jakuba Koháka. Šanci máte ještě do 10.8.!

S Mobilcup roadshow začínáme 6 zápasů první fotbalové ligy. Tento víkend jsme vykopli v Jablonci a v Českých Budějovicích.  Příště budeme v sobotu v Brně a v neděli před stadionem v Plzni. Finalizujeme v pátek 9.8. v Jihlavě a v neděli 11.8. v Praze před Slavii. Připravena je spousta zajímavých akcí i atrakcí, jako tréninková fotbalová pomůcka Team Mate, SAMSUNG kamion s nejmodernějšími novinkami i náš červený kontejner. Každý kdo za námi přijde a vhodí do kontejneru své drobné elektro od nás získá poukázku na točené pivo. Kdo navíc vyplní kvíz na stánku ASEKOL zúčastní se slosování o 5 l soudek piva Gambrinus.

Recyklovat elektro se vyplatí!