MOBILNÍ SVOZ V PLNÉM PROUDU I PŘES LETNÍ PRÁZDNINY!

9. 7. 2024

Společnost ASEKOL pravidelně zajišťuje odvoz vysloužilých elektrospotřebičů přímo s odnosem z Vaší domácnosti ZDARMA! Mobilní svoz využívají již nejen občané Prahy (více informací najdete zde), ale i zájemci ve Středních Čechách. 😉

I přesto, že tu máme léto 🏖 a prázdninový režim – ASEKOL a MOBILNÍ SVOZ 🚚💻⌨️📻🖥📺 vysloužilých elektrospotřebičů ZDARMA rozhodně nezahálí! Tento týden běží mobilní svoz v Neratovicích a v Praze 8. V týdnu od 15. do 19.7. svážíme vysloužilé elektro pro Prahu 9, Brandýs nad Labem, Starou Boleslav a okolí. ✅Objednávejte mobilní svoz vysloužilých elektrospotřebičů s odnosem přímo z Vaší domácnosti jednoduše přes aplikaci nebo na tel. 234 235 236.

Aplikace ke stažení je dostupná zde:

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.asekol.aplikace

Apple App Store https://apps.apple.com/cz/app/svoz-elektra-asekol/id6447253438

Je možno odevzdat velké elektrospotřebiče (ledničky, mrazáky, pračky, televizory, monitory), drobné domácí elektro (kuchyňské přístroje, IT vybavení), elektronářadí, baterie, tonery, žárovky, zářivky a další elektrozařízení.

Vysloužilé elektro bude následně předáno k ekologické recyklaci. Děkujeme, že třídíte a pomáháte nám chránit životní prostředí!

Není možné odevzdat jiné druhy odpadů včetně nebezpečných odpadů (chemikálie, oleje, barvy…).

Krásné letní dny! 🌞 Váš ASEKOL