Čutálisté, zamakejte!

12. 6. 2014

Již jen do 30. 6. 2014 máte šanci zapojit se do Mobilcupu a vyhrát lístky na Ligu mistrů! Kromě toho si můžete zahrát s Jakubem Kohákem a jeho All star týmem anebo za nasbírané mobily získat třeba fotbalový míč či dres.

Přesně tak! I týmy které se zapojí později a nesesbírají největší počet mobilů, vyhrávají. Pro všechny máme připraveny skvělé ceny, třeba sportovní vybavení pro váš tým anebo tekutou odměnu v podobě piva Gambrinus. Přehled cen najdete zde .

Na začátku června přišly první sesbírané telefony téměř od 130 přihlášených týmů. Nejúspěšnějším sběračem byl tým FC Nuff z Rožmitálu pod Třemšínem, který shromáždil neuvěřitelných 223 mobilů. Kde všude sbíral mobily nejúspěšnější tým? „Rozhlásil jsem to mezi dětmi, které trénuji, a zapojily se skoro všechny. K nim se přidali jejich rodiče, babičky, dědečkové a široké příbuzenstvo. Hlavně díky nim se nám podařilo získat tolik telefonů,“ říká Zdeněk Vlasák z týmu FC Nuff.

Nezapomeňte se zapojit, děláte to pro dobrou věc! Kromě recyklace vybraných starých mobilů, navíc nadační fond Zelený život získá půl milionový dar. Přihlásit se můžete na www.mobilcup.cz.