ASEKOL nově partnerem UberRECYCLE

22. 4. 2016

Máte-li doma nebo v kanceláři vysloužilé elektrospotřebiče, máte ve dnech 22. 4. a 23. 4. od 10.00 do 14.00 hodin mimořádnou možnost, nechat se je odvézt "od stolu". Stačí otevřít ve vašem telefonu aplikaci Uber a jedním tlačítkem si zdarma objednat odvoz starých elektrospotřebičů. Projekt UberRECYCLE a ASEKOLU je příspěvkem k letošním oslavám Dne Země, kdy se digitální logistické technologie Uber spojily s kapacitami a zkušenostmi našeho kolektivního systému.

Cílem je ekologicky zrecyklovat všechny „elektro-vysloužilce“, jako jsou napříkladmobily, počítače, monitory, televize, pračky, lednice, sušičky, mixéry, fény, rychlovarné konvice apod. Stačí tedy jeden klik. Uber zabezpečí odvoz z domácností nebo kanceláří.

Do kampaně UberRECYCLE se zapojilo 13 měst v rámci celé Evropy.

Jak to funguje?

V pátek a sobotu mezi 10:00 – 14:00 si otevřete aplikaci Uber Připravte si elektronické zařízení, které chcete recyklovat Objednejte si dodávku “UberRECYCLE” Pokud je dodávka dostupná, řidič přijede na místo a pomůže vám naložit danou věc do auta a ZADARMO odveze do sběrného místa.

Jaké věci mohu darovat?

Malé elektronické zařízení a příslušenství (telefony, baterie, hračky…) Bílou techniku (lednice, pračky…) Černou techniku (televize, monitory…)